ALMALAND jest zespołem projektowo-konsultingowym. Dostarczamy klientom, operującym na rynku globalnym i regionalnym, innowacyjne rozwiązania organizacyjne i technologiczne. Wspieramy przedsięwzięcia, w których świat biznesu i nauki zamieniają pomysły na sukcesy.


Witamy na stronie


Dostarczamy rozwiązania i podnosimy wartość

Almaland jest zespołem konsultantów, którzy poszukują nowoczesnych rozwiązań i technologii niezbędnych dla klientów, wdrażających innowacje w procesach organizacyjnych i produkcyjnych.   

Założona w Poznaniu w Polsce w 2011 roku, rozwijając swoją działalność na terenie całej Unii Europejskiej, firma Almaland ma bardzo dobrą reputację jako dostawca usług świadczonych przy współpracy z posiadającymi międzynarodowe uprawnienia konsultantami, audytorami i naukowcami. Wiedza i doświadczenie naszego zespołu dostępne są na każde życzenie klientów.

Z bogatym doświadczeniem inwencji, innowacji i transferu wiedzy Almaland kontynuuje rozwój swoich współpracowników i partnerów w zakresie know-how, techniki i technologii oraz zachodzących w otaczającym nas świecie procesów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych stron poświęconych Innowacje i transfer technologii, Programy Projekty, Recovinyl-EuCertPlast, Blue Angel, oraz  Reach. Znajdziecie tam Państwo więcej informacji na temat naszych usług i umiejętności.


Nasza misja to:

Wspierać klientów na każdym etapie realizacji projektu poprzez wiarygodne i niezależne doradztwo ekspertów w zakresie know-how, oferując im poczucie pewności i bezpieczeństwa w świecie techniki, technologii, prawa i finansów.  

Partnerzy
strzałka http://www.recovinyl.com/ strzałka http://www.amtrans.pl/ strzałka http://ec.europa.eu/research/horizon2020/index_en.cfm strzałka http://www.eucertplast.eu/